GUESS sončna očala GU7849 53F
GUESS sončna očala GU7849 53F
GUESS sončna očala GU7849 53F
GUESS sončna očala GU7849 53F
GUESS sončna očala GU7849 53F
GUESS sončna očala GU7849 53F
GUESS sončna očala GU7849 53F
GUESS sončna očala GU7849 53F
GUESS sončna očala GU7849 53F
GUESS sončna očala GU7849 53F
Cena z DDV:
Pri posameznem nakupu je možno uporabiti samo 1 kodo
Darilno pakiranje
Kupljen izdelek ti lično zavijemo v darilni papir.
Dobavni rok
Žal, je izdelek RAZPRODAN.
Sončna očala GUESS
Model: GU7849-53F
Zakaj sončna očala GUESS?
Sončna očala Guess in tehnični podatki
Vse podatke najdete v zavihku Tehnični podatki.
Kaj je UV filter in kje ga najdem za ta sončna očala GUESS?
V kaj so pakirana sončna očala Guess?
Lahko sončna očala GUESS plačam tudi obročno?
Originalna sončna očala GUESS
Dolžina ročajev:
140mm
Širina okvirja:
142mm
Širina mostička:
19mm
Barva:
Rjava
Material okvirjev:
Umetna masa
Zaščita pred 100% UVA & UVB žarki:
Da
Dimenzije stekel:
51x36mm
Oblika okvirja:
Ovalna
Barva stekla:
Rjava
UV Filter
3
Krpica
Ne, dobiš jo za doplačilo
Etui
Da mehki, trši je za doplačilo
Blagovna znamka:
Guess
Spol:
Ženska sončna očala
Model:
GU7849-53F
Sorodni izdelki
    -50%
    GUESS sončna očala GU7817 69F+ verižica za očala
    Stara cena z DDV:
    Akcijska cena z DDV:
    Najnižja cena v 30 dneh
    -50%
    GUESS sončna očala GF0419 28W
    Luksuzna ženska sončna očala blagovne znamke GUESS.
    Stara cena z DDV:
    Akcijska cena z DDV:
    Najnižja cena v 30 dneh
    -50%
    ESPRIT ženska sončna očala ET39259 535
    -50%
    JIMMY CHOO sončna očala GAYA-S-807-54 črna
    -50%
    MARCIANO ženska sončna očala GM00013 59P
    -50%
    GANT okvirji za dioptrijska očala GRA088 K83
    -50%
    GUESS okvirji za dioptrijska očala GU2603 068
    -50%
    MARCIANO sončna očala GM0807 10W
    Modna ženska sončna očala blagovne znamke GUESS by Marciano.
    -50%
    TED BAKER sončna očala TB1676 001
    -50%
    Ženska sončna očala GANT gaa292-h68
    Modna ženska sončna očala blagovne znamke GANT imajo kovinski okvir zlate barve in temna stekla.
    -50%
    MILLNER polarizirana sončna očala 0020802
    Luksuzna ženska sončna očala blagovne znamke MILLNER s polariziranimi stekli.
    -50%