Modni gležnarji Maja, s katerimi boš zagotovo privabil apoglede, so v črni barvi in imajo petko. So pravi modni hit, saj imajo ogromno dodatkov in netkov, ki poskrbijo za edinstveni izgled. Nosile jih boste lahko vsaki dan tako na jeans kakor tudi k najbolj elegantnim oblačilom.
Ti škornji so pravi modni hit, saj so v bež barvi, imajo debelejši gumijast podplat, dekorativno zlato verigo. Ker imajo gumijast podplat, boš v njih lahko tudi čofotala po lužah ;)
Čudovita ženska denarnica kakovostne in modne znamke CARREARA JEANS v črni barvi. Denarnica ima predalnik za kartice, dokumente, bankovce in kovance. Več spodaj.
Outlet ponudba: Modni bulerji v srebrni barvi so še pravi modni hit. Zlate zakovice in zlata zadrga z debelim gumijastim podplatom poskrbijo za edinstveni izgled. Na gornjem delu jezička imajo izstopajoč robek. Lahko jih boste nosile tako v jeseni, pozimi in pomladi, za na sneg, v dež, za po sončku ;)
Modni damski škornji- buci iz zimske kolekcije. Škornji so v črni barvi in imajo mucko v notranjosti in so zaradi tega zelo topli. Za brezskrbno poskakovanje na snegu in smučarskih središčih jih več kot priporočamo. Desno nad ceno izberi številko, ki jo želiš kupiti.
Dobrodošli v svetu prestiža, kjer se prepletajo unikatna umetnost in dišeče izkušnje. MOSCHINO, sinonim za inovativnost in zabavo v modi, ne razočara niti v svetu parfumov.
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.