Hrbtna blazina za garnituro iz palet je izdelana iz kvalitetne trše pene, ki je debela 5cm in ima dimenzije 120x50x5cm. Trša pena ima daljšo življensko dobo od mehkejše in je zato malo dražja od mehke pene, prav tako pa ima večjo gostoto, ki omogoča trše sedenje.
Naslonska blazina za garnituro iz palet je izdelana iz kvalitetne pene in je dimenzij 240x50x5cm. Prevleke so izdelane iz kvalitetne outdoore tkanine, ki je odporna na UV žarke in ima vodoodbojni nanos. Blazine imajo všit zadrgo, tako da lahko prevleko po želji tudi operete. Več informacij si preberite spodaj.
Sedežna blazina za klop je dimenzij 160x40x5cm je izdelana tapetniške tkanine, polnilo pa je iz trše poliuretanske pene. Blazina ima lahko za doplačilo obšiti dekorativni rob in dekorativno prešito sedišče, ki prepričuje, da bi se tkanina nabirala in raztegovala.
Vrhunska ležalna blazina 4Chill Out dimenzij 190x70x5cm je izdelana iz trše poliuretanske pene in ima pregib. Blazina je izdelana iz vrhunske outdoor tkanine in ima zadrgo, tako da lahko prevleko po želji operete in sicer v stroju na 40°. Primerna je tudi za spanje čez noč, saj je kompaktna in nudi udobno spanje. Ležalno blazino 4Chill Out vam na vašo željo izdelamo tudi čisto po meri. Več informacij si preberite spodaj.
Dekorativna blazina 4Chill Out, ki smo jo sešili v dimenziji 35x55cm. Je lepe zelene barve in narejena iz vrhunske OUTDOOR tkanine, kar pomeni, da na soncu ne zbledi, je vodoodbojna in ima zaščito proti trohnjenju. Blazina je trše polnjena s poliuretanskimi kosmiči. Blazina je vrhunske kvalitete, saj jo proizvajamo sami v podjetju 4C d.o.o. in je v celoti slovenski proizvod. Piko na i pa ji doda dekorativni rob, ki samo še poudari njeno eleganco. Zelo lepo se kombinira tudi z ostalimi barvami. Priporočamo nakup!
Vrhunsko blazino za vašega psa 4Chill Out v dimenziji 50x60x5cm smo izdelali iz zelo kakovostnih materialov in ob robu blazine imate ročaj, da jo boste lažje prenašali naokoli. Za polnilo smo uporabili tršo obstojno PU pena debeline 5 cm. Prevleka pa je narejena iz zelo kakovostnega vodoodbojnega materiala, ki je odporen proti bakterijam, vlagi in umazaniji . Blazina je prav tako zelo enostavna/praktična za čiščenje, saj jo lahko enostavno otresete, posesate, umijete pod vodnim curkom ali pa enostavno slečete prevleko in operete v pralnem stroju na 30°C.
Zagotovljeno je, da se bo vaš kužek počutil odlično na naši blazini, kar so dokazali že mnogi prej.
Naša ročno in po meri narejena previjalna podloga je udobna, zelo kakovostna, estetsko dovršenega videza, ter odporna na tekočine in umazanijo. Si nosečka? Zagotavljamo ti 100% zadovoljstvo in kakovostno previjanje. ☎️ 041 385 033 📨 info@4c.si
Udobna blazina za omaro je izdelana je iz zelo kakovostne tapetniške tkanine s polnilom iz kakovostne, udobne, trše in obstojne PU pene debeline 5cm. Blazino izdelamo tudi po naročilu v drugih dimenzijah.
Vrhunska blazina za gugalnico v dimenziji 170x50x10cm in hrbtišče v dimenziji 170x40x10cm sta izdelana iz trše poliuretanske pene in sta na zadrgo. Tako lahko po želji prevleko slečete in operete v stroju na 40°. Prevleka je sešita iz vrhunske outdoor tkanine, kar pomeni, da je odporna na UV žarke.
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.