Iščeš svežino in cvetlični vonj? Potem ti svetujemo, da izbereš ženski parfum Daisy blagovne znamke Marc Jacobs. Danes imamo zate na voljo darilno pakiranje, ki ga sestavlja 100ml edt parfuma in zraven v pakiranju dobiš tudi losjon za telo v velikosti 75ml.
Izpopolnjena SUPER BB krema zagotavlja visoko prekrivnost in učinkovito nego za zmanjševanje nepravilnosti za problematično kožo. Namenjena je mešani, mastni in problematični koži z aknami, saj učinkovito prekrije in zmanjša nepravilnosti. Za normalno in suho kožo jo priporočamo za točkovni nanos (na delih, kjer želimo prekriti nepravilnosti) ali za posebne priložnosti, ko želimo videz popolnega make-upa. V temnejšem odtenku in v potovalni velikosti. Ima zaščito SPF20, pakiranje 15ml.
Erborian Linge Exfoliating Face Towel je nežna brisačka za obraz, namenjena eksfoliaciji in globinskemu čiščenju kože. Izdelana je iz naravnih materialov, ki zagotavljajo učinkovito odstranjevanje odmrlih kožnih celic, ne da bi pri tem dražila kožo, in je odličen pripomoček za izboljšanje teksture kože ter povečanje njene mehkobe in sijaja. Pakiranje 1 kos
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.