Prefinjeni vonj CHOPARD-Wish za vse ljubiteljice klasičnih vonjev. Vsekakor vas bo navdušila Chopard-ova prepoznavna steklena embalaža, ki vsebuje 75ml tega prefinjenega parfuma in ima razpršilo.
Moški parfum GUESS - Man je embaliran v stekleničko velikosti 75ml. Odličen za darilo oz. moške, ki radi izstopajo. Ker ga imamo na zalogi, ga odpošljemo takoj.
Moški GIVENCHY - Gentleman je embaliran v 100ml stekleničko in je edt. Odličen za darilo oz. moške, ki radi izstopajo in preizkušajo različne vonje, saj je ta vonj svež.
Visoko hidratanten, svetleč in parfumiran losjon za telo za ženske v 236ml pakiranju svetovno znane blagovne znamke Victoria's Secret. Gre za vonj Love Spell.
Obožuješ tuširanje? Danes ti predstavljam parfumiran gel za tuširanje in to gel popularne blagovne znamke Michael Kors z nazivom Gorgeous!. Embaliran je v 150ml in tako bo tvoje tuširanje s tem parfumiranim gelom dobilo novo dimenzijo užitka.
Rituals The Ritual of Karma Giftset je čudovit komplet, zasnovan za nego telesa in duha, ki združuje štiri visokokakovostne izdelke iz priljubljene linije The Ritual of Karma. Je v 200ml pakiranju.
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.