Ženska toaletna voda - NAOMI CAMPBELL edt je v obliki razpršila. Pakiranje 50ml in je tester. Več si preberite spodaj. Ker je na zalogi, ga odpošljemo takoj.
Ta brezalkoholni tonik vsebuje cvetno vodo smilja in vrtnice ter hialuronsko kislino, kar pomaga odstraniti ostanke ličil, navlažiti in tonirati kožo ter jo pripraviti na nadaljnjo nego. Pakiranje: 200ml
Hranilno olje za lase Orofluido Elixir vsebuje mešanico treh organskih naravnih olj s čudovito svilnato teksturo, ki se hitro vpije v lase. Primeren je za vse tipe las. Embaliran je v 100ml stekleničko.
Lak za nohte modne hiše RIMMEL v modnih odtenku 250 in neverjetnim 60 sekundim sušenjem. Ker je na zalogi, je dobava takoj. Embaliran je v 8ml stekleničko.
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.