Iščeš svežino in cvetlični vonj? Potem ti svetujemo, da izbereš ženski parfum Honey blagovne znamke Marc Jacobs. Danes imamo zate na voljo pakiranje v 100ml steklenički in vsebino, ki je edp.
Vonj, ki ga ni potrebno posebej opisovati, saj ga prav vsi dobro poznamo. DOLCE & GABBANA Light Blue Summer Vibes je embaliran v lično stekleničko velikosti 100ml in je edt.
Victoria's Secret Midnight Bloom losjon za telo je bogat vlažilni losjon, ki prinaša zapeljivo in intenzivno dišavo, navdihnjeno z nočnimi cvetovi in toplimi, kremastimi notami. Pakiranje: 236ml
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.