SWAROVSKI sončna očala SK0286-16C
-50%
Luksuzna ženska sončna očala blagovne znamke SWAROVSKI. Očala imajo zaščito pred UVA in UVB žarki.
Stara cena z DDV:
Popust:
50 %
AKCIJSKI IZDELKI
Najnižja cena v 30 dneh
Pri posameznem nakupu je možno uporabiti samo 1 kodo
Dobavni rok
Dobavni rok 1-2 dni.
DODAJ V KOŠARICO
Sončna očala SWAROVSKI
  • Prečudovita luksuzna športno-elegantna ženska sončna očala blagovne znamke SWAROVSKI.
Več podatkov najdeš v zavuhku Tehnični podatki.
Originalna očala
Naš cilj
Obročno plačilo
Več o obročnem plačilu s kartico Diners in karticama NLB Mastercard in NLB Visa si preberi TUKAJ.
Dolžina ročajev:
135mm
Širina mostička:
16mm
Barva:
Siva
Material:
Kovinska očala s kristali
Dimenzija očal:
58mm
Zaščita pred 100% UVA & UVB žarki:
Da
Oblika okvirja:
Aviator
Barva stekla:
Siva
UV Filter
3
Blagovna znamka:
Swarovski
Spol:
Ženska sončna očala
Model:
SK0286-16C
Sorodni izdelki
    -50%
    POLAROID sončna očala PLD 7401, polarizirana
    Športna moška sončna očala blagovne znamke POLAROID.
    Stara cena z DDV:
    Akcijska cena z DDV:
    Najnižja cena v 30 dneh
    -50%
    GUESS sončna očala GU7686 32Z
    Akcijska cena z DDV:
    -50%
    POLAROID sončna očala PLD 7029, polarizirana
    -50%
    DIESEL sončna očala DL0140-05E
    -50%
    SKECHERS športna sončna očala SE9068 91A
    Moška športna sončna očala blagovne znamke SKECHERS imajo 100% UV zaščito.
    -50%
    SKECHERS ženska sončna očala SE6274 53H, polarizirana
    Ženska sončna očala blagovne znamke SKECHERS imajo polarizirana stekla v modri barvi.
    -50%
    GUESS sončna očala GU7914 69G
    -50%
    POLAROID sončna očala PLD 4144 807M9, polarizirana
    Modna ženska sončna očala blagovne znamke POLAROID, črne barve in imajo polarizirana stekla.
    -50%
    ZAC POSEN okvirji za dioptrijska očala ZZAI BK
    -50%
    GUESS okvirji za dioptrijska očala GU2784 001
    -60%
    VICTORIA'S SECRET sončna očala PK0015 72T
    -50%